Půjčovna karavanů: Pujcim-karavan.cz

Půjčovna karavanů: Pujcim-karavan.cz

Pujcim-karavan.cz
IČ: 05136997
DIČ:
Telefon: +420 774 173 184
Ulice: Staré Srbice
Číslo popisné: 34
Město: Srbice
PSČ: 41501
Stát: Česká Republika
Ověřená:
Půjčovna:
Prodej:
Dovoz:
Servis:

Nabídka pronájmu karavanů společnosti Pujcim-karavan.cz

Přívěs výrobce Nezařazené k pronájmu nabízí Pujcim-karavan.cz, cena od 750,00 Kč, 0 míst pro jízdu a 5 pro spaní. Maximální hmotnost vozu 1200 kg.Výbava vozidla: bez dálniční známky ČR, markýza, bez solárních panelů, vytápění obytné části vozidla: Plynové topení , bez klimatizace obytné části, bez televize, bez satelitní antény, bez DVD přehrávače, bez trouby na pečení, bez mikrovlnné trouby, bez ohřevu teplé vody, koupelna, záchod, nádrž na pitnou vodu, nádrž na odpadní vodu, lednice, mrazák, bez nezávislého zdroje 230 V, palanda, rozkládacích míst na spaní: 2

DELTA 460

Přívěs výrobce Eifelland k pronájmu nabízí Pujcim-karavan.cz, cena od 600,00 Kč, 0 míst pro jízdu a 3 pro spaní. Maximální hmotnost vozu 0 kg.Výbava vozidla: bez dálniční známky ČR, bez markýzy, bez solárních panelů, před pronájmem v chladných měsících ověřte dostupnost vytápění obytné části, bez klimatizace obytné části, bez televize, bez satelitní antény, bez DVD přehrávače, bez trouby na pečení, bez mikrovlnné trouby, bez koupelny, bez záchodu, bez nádrže na odpadní vodu, lednice, mrazák, bez nezávislého zdroje 230 V

EIFELLAND 370

Přívěs výrobce Knaus k pronájmu nabízí Pujcim-karavan.cz, cena od 630,00 Kč, 0 míst pro jízdu a 4 pro spaní. Maximální hmotnost vozu 0 kg.Výbava vozidla: bez dálniční známky ČR, bez markýzy, bez solárních panelů, vytápění obytné části vozidla: Plynové topení , bez klimatizace obytné části, bez televize, bez satelitní antény, bez DVD přehrávače, bez trouby na pečení, bez mikrovlnné trouby, ohřev vody bojlerem, bez koupelny, bez záchodu, nádrž na pitnou vodu, bez nádrže na odpadní vodu, lednice, mrazák, bez nezávislého zdroje 230 V, palanda

KNAUS COUNTRY 395

Přívěs výrobce Hobby k pronájmu nabízí Pujcim-karavan.cz, cena od 650,00 Kč, 0 míst pro jízdu a 4 pro spaní. Maximální hmotnost vozu 0 kg.Výbava vozidla: bez dálniční známky ČR, bez markýzy, bez solárních panelů, vytápění obytné části vozidla: Plynové topení , bez klimatizace obytné části, bez televize, bez satelitní antény, bez DVD přehrávače, bez trouby na pečení, bez mikrovlnné trouby, ohřev vody bojlerem, bez koupelny, záchod, nádrž na pitnou vodu, bez nádrže na odpadní vodu, lednice, mrazák, bez nezávislého zdroje 230 V

HOBBY CLASSIC 400

O společnosti Pujcim-karavan.cz

Pujcim-karavan.cz je rodinná firma, která půjčuje a stará se o karavany na severu Čech poblíž Teplic. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se mu nabídnout řešení šité přímo na míru. Sami máme zkušenost s kempováním s karavany, takže můžeme rozdávat i cenné rady pro začínající karavanisty.

 

 1. Karavany půjčujeme v sezóně turnusově a to od soboty 16:00 do následující soboty 10:00 (v rezervačním kalendáři zadávejte do pátku) na adrese Staré Srbice 34, Srbice, okr. Teplice. Výjimky povoleny.
 2. Rezervovat karavan si můžete telefonicky na čísle 774 173 184 nebo na e-mailové adrese mag.j@seznam.cz nebo za použití rezervačního kalendáře, který naleznete u popisu každého karavanu.

 3. Cena za zapůjčení karavanu na týden je 7 krát cena uvedená u popisu jednotlivých karavanů. V ceně je zahrnut mimo jiné propojovací kabel na 220 V, přídavná zrcátka, nádobí, naplněná plynová bomba, speciální toaletní papír a chemie do WC. Za příplatek je možno si zapůjčit další příslušenství (plátěná předsíň, skládací židle a stůl, lůžkoviny, prodlužovák atd.)
 4. Rezervační poplatek ve výši 500 Kč je splatný do tří pracovních dnů na číslo účtu 2400648649/2010. Tento poplatek bude následně odečten z nájemného. Při stornování rezervace více než tři týdny předem je rezervační poplatek vrácen v plné výši, jinak propadá. Rezervační poplatek však posílejte až po obdržení e-mailu, že Vámi vybraný termín je volný.

 5. Při vyzvednutí karavanu se platí půjčovné v celé výši plus kauce ve výši 5.000 Kč, která bude v případě nutnosti použita na úhradu způsobené škody.

 6. Karavan se půjčuje a vrací vždy čistý, uklizený, s vylitou a vyčištěnou kazetou chemického WC. Pokud nemáte čas, chuť nebo možnost tuhle podmínku splnit, bude Vám účtován poplatek ve výši 500-1000 Kč.

 7. Škodu způsobenou běžným opotřebením nijak nezpoplatňujem, jen ji prosím vždy nahlaste. Pouze při nevratném zničení způsobeném nedbalostí příp. ztrátě vybavení nebo příslušenství účtujeme 50-80% z kupní ceny. Ztráta klíčů nebo dokladů stojí 1000 Kč /kus.

 8. V karavanech platí přísný zákaz kouření a také braní chlupatých mazlíčků dovnitř je zakázáno. Nedodržení budeme sankcionovat částkou 1.000-2.000 Kč.
 9. Při nedodržení času vrácení bude každá hodina zpoždění zpoplatněna částkou 300 Kč. Chceme, aby všichni naši klienti byli spokojeni a i ten, který si bude karavan půjčovat po Vás má právo odjet včas. Děkujeme za pochopení.
 10. Pro karavanisty, kteří si od nás budou půjčovat opakovaně, máme připraven věrnostní bonus ve výši 10 procent!

Doplňky Pujcim-karavan.cz k pronájmu nebo prodeji

Nenalezeny žádné záznamy.